Apie projektą

Mėgstantys keliauti ir žvejoti puikiai žino, kaip sunku surasti patikimos informacijos apie konkrečius vandens telkinius – sužinoti kokio leidimo reikia norint jame žvejoti, kokio galingumo varikliais leidžiama plaukioti, kurioje vietoje patogu įsileisti valtį, teisėtai pasistatyti automobilį ar palapinę ir t.t. Atrodytų, šiais, infomacinių technologijų laikais tai turėtų būti paprasta, tačiau, deja, net visagalis Google ne visada gali padėti susigaudyti besikeičiančios ir prieštaringinos infomacijos sraute.
Šio portalo kūrėjai, žvejybos ir kelionių entuziastai nusprendė išspręsti šią įsisenėjusią bėdą ir sukurti elektroninę erdvę zvejogidas.lt, kurioje visa informacija apie vandens telkinius būtų vienoje vietoje ir žinoma - nuolat atnaujinama ir papildoma. Taip pat čia rasite patikimos informacijos apie dažniausiai Lietuvoje pagaunamas žuvis, populiariausius žūklės būdus, gausite profesionalų patarimų, kaip susirišti vienokią ar kitokią sistemėlę, išsirinkti žūklei vietą, gaudyti vieną ar kitą žuvį.
Pagrindiniai mūsų tikslai
palengvinti surasti aktualiausią informaciją apie vandens telkinius, informuojant ir edukuojant žvejus mažinti nusižengimų skaičių. Skelbti naujausią žvejams aktualią informaciją.
Projekto įgyvendinimas užtruko kiek daugiau nei du metus. Per tą laiką buvo sugalvota daug naujų funkcijų, todėl projektas pildomas ir plečiamas bene kasdien. Ir kas svarbiausia - visa informacija ir funkcijos yra ir bus visiškai nemokamos Lietuvos žvejams. Norime paprašyti visų neabejingų žvejų prisidėti prie projekto tobulinimo - jei pastebite netikslumų ar žinote kaip papildyti vandens telkinių aprašymus - parašykite mums el. paštu [email protected].
Gero naršymo portale zvejogidas.lt